Attention management

program individuálneho koučovania

O programe

Máte otázky?

Ak chcete zistiť viac o tom, ako pracujem, a či spolupráca so mnou bude pre Vás komfortnou, môžeme si dohodnúť bezplatný úvodný rozhovor. Prosím Vás o vyplnenie tohto formuláru, aby som sa mohla s Vami spojiť a upresniť termín rozhovoru. Stretnutie bude prebiehať on-line v trvaní cca 20-30 minúť. Odosielaním formuláru súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade so Zásadami spracovania osobných údajov.

O mne

Vítajte!
 
Volám sa Marina Sečanská.

Som pôvodom z Ruska. Pochádzam z malej dedinky uprostred sibírskej stepi neďaleko jazera Bajkal.

Mojim prvým povolaním je právo. Zvolila som si to povolanie preto, že som hľadala, čo je správne. Mojou snahou bolo pomáhať ľudom postupovať správne, nachádzať správne riešenia, isť správnou cestou.

Snažila som sa aj ja hľadať správnu cestu – žiť správny život. Mojim presvedčením bolo – ak budem žiť správne, budem šťastná.

Až jedného dňa som pochopila, že nie je dôležite ísť správnou cestou, ale svojou cestou. Prestala som hľadať, čo je správne a začala som hľadať seba.

V roku 2015 som prešla 10-mesačným výcvikom, aby som získala vedomosti a prax v koučovaní. Koučovanie je mojou cestou otvárať nové dvere vo svojom živote.

Hľadám kľúče ku šťastiu a pomahám iným hľadáť tie svoje.

Viac o mne

Nové články

 • Жизнь в стиле Эко: как мы выиграли 250 евро на покупки в ИKEA

  В июне этого года ИKEA запустила аппликацию IKEA BETTER LIVING, а затем объявила состязание для пользователей этой аппликации с очень привлекательными призами – подарочные карты на покупки в ИКЕА на…

 • О книге “Мозг: Тонкая настройка. Наша жизнь с точки зрения нейронауки” и экологичном жизненном стиле

  Современный коммерческий мир построен на  предпосылке: чем больше человек имеет, тем для него лучше. Однако так случилось просто потому, что значительную часть человеческой истории люди жили в  условиях дефицита. Теперь …

 • Коробочка с камнями

  – Мама, смотри, что у меня есть! – Что это? – Это сокровище! – Ведь это просто коробочка с камнями. Снова принесла домой мусор? Выбрось немедленно. 30 лет спустя… –…

 • Сеть проектов

  Когда в голове варятся одновременно 5 идей для будущих статей, благотворительный проект, развитие частной практики, ирландское кружево, восточные танцы, и все это одинаково заманчиво, увлекательно, и ничего нельзя упустить, бывает…

Čo hovoria moje klienty

 • Mojou požiadavkou bola definícia činnosti, ktorá by zodpovedala môjmu povolaniu a uspokojovala existujúce potreby. Počas práce s koučkou som sa veľa o sebe dozvedela, a podarilo sa mi urobiť oveľa viac, než bolo potrebné. Najcennejším, možno, bolo pochopenie, že všetko je možné, stačí sa odvážne ísť za svojim snom, nebáť sa zmeny a nasledovať cieľ. Koučingový kontrakt sme ukončili získaním kompletnej vízii riešenia mojich požiadaviek.

  Nadežda Zacharuková
 • Vďaka Marine, našim rozhovorom o mojich plánoch som začala presnejšie chápať, čo je pre mňa dôležité a čo nie! Začala som viac počúvať sama seba. Vďačne prijímam zmeny v mojom živote. Uvedomila som si konkrétne ciele a hlavne som zistila, prečo je to pre mňa také dôležité! Dostala som dávku energie na ďalší pokrok smerom k cieľu.

  Ekaterina Zhuravlevová
 • Predtým, ako som začala pracovať s Marinou, som predpokladala, že samotná myšlienka pracovať s odborníkom na vývoji určitej úlohy je veľmi pozitívna, ale nevedela som, že táto práca môže urobiť toľko v mojej mysli. Toto je podobné tomu, ako keď objavíš tie skryté zdroje, ktoré sa prebúdzajú v človeku v nejakej extrémnej situácii. Najdôležitejšie je, že výsledok konkrétneho vyriešeného problému prináša veľa síl a pevnú vieru, že všetko, čo je najdôležitejšie a dobre formulované, je reálne pri našej dobre plánovanej účasti. Želám všetkým, ktorí pochybujú o svojej vlastnej sile, ale veria vo svoj sen, aby sa s Marinou stretli a pracovali s ňou. A nemožné sa stane možným!

  Anonymná referencia